Et ve et ürünleri sektöründe güvenebileceğiniz bir marka: Tetik Et ve Et Ürünleri
"Altın Marka" ilan edildi...Ödül aldı
 tavsiye edildi...

Kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, "TETİK Et ve Et Ürünleri" markasını, tüketici koruma ile ilgili web sitelerine ciddiye alınacak her hangi bir şikayet gelmemiş olması karşısında, "ALTIN MARKA" ilan etti.

YAKINDAN TANIMAK İÇİN, İLGİLİ MARKANIN WEB SİTESİNDEKİ KENDİ BEYANLARINI DA AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OKUYABİLİRSİNİZ:

"*Firmamız, Afyonkarahisar Sandıklı İlçesinde 1950 li yıllardan itibaren tarım ve hayvancılık sektöründe faaliyet  göstermeye başlamıştır. Ülkemizin birçok İl ve İlçesinde canlı hayvan alım , satım ve birçok ünlü et firmasının tedarikçiliğini yürütmüştür.

1994 yılı itibariyle ilk kasap-et market işletmesini açarak TETİK ET VE ET ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır.

2006 yılında sürekli artarak devam eden üretim kapasitesini yepyeni Avrupa standartlarında gıda güvenlik sistemleri ile donanmış

TETİK ET VE ET ÜRÜNLERİ üretim tesisi ile büyütmüştür. ISO 9001 – ISO 22000 – ISO 10002 gibi kalite belgelerimizin yanısıra İŞLETME ONAY BELGESİ ile TÜRK GIDA KODEKSİNE uygun üretim yapan bir kuruluştur.

Yıllardır et sektöründe faaliyet gösteren firmamız kalite ve teknolojide öncü, topluma ve müşterilerine saygılı ve beklentilerini aşan hizmetler sunarak sektöründe “TETİK” markasını dünya markası yapma hedefiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Çiftlikten Sofraya TÜRK GIDA GÜVENLİK VE KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ Şartlarını benimseyerek , uygulayarak, koruyarak ve

sürekli geliştirerek güvenilir, sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Benzersiz lezzetleriyle soframızın baştacı olmaktır.

 

MİSYONUMUZ

Türk damak tadına uygun doyulmaz lezzette ürünleri tüketici ile buluşturan kaliteli lezzetli ve sağlıklı et ve et ürünleri

üreterek ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer üreten sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.

 

TEMEL İLKEMİZ

Asla yemeyeceğimiz ürünü üretmeyiz ve satmayız. Ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern Üretim Ortamını oluşturarak gerekli teknolojik yatırımlar yaparak tüketicilerimize en iyisini sunacağımıza,Çiftlikten sofraya

politikasını benimsiyerek tüketicilerimize tadına doyulmaz lezzette ürünler sunacağımıza,İnsan sağlığını ve değerini her şeyin üstünde

 tutacağımıza ülkemize ve toplumumuza sürekli değer katacağımıza,

SÖZ VERİYORUZ...