İşte Semcares sözü:

"Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve doğru hizmet ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sürecinden başlayarak satış sonrası hizmetler sürecinde de müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir."

Semcares, iş kuranlara ve tüketiciye, sunduğu garanti - kaliteli hizmet ile   31 Eylül 2017, Cumartesi günü yapılan törende, "Altın Marka Ödülü" ile ödüllendirildi ve ttüm tüketicilere tavsiye edildi.

Semcares, Altın Marka ile ödüllendirildi ve
tüm tüketicilere
 tavsiye edildi

"Amacımız Türkiye sınırları dışına çıkarak ihracat kapasitemizi arttırmak ve ilkelerimizi yurtdışındaki müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimize aşılamaktır."

Kurucusu sayın  Şeyda Göncü Delikurt'un ifadeleriyle Semcares'u yakından tanıyalım:


"SEMCARES ailesi olarak, profesyonel gelişimi, evrensel kalite ve standartlarında ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz; iş ortaklarımız, profesyonel kullanıcılarımız ve son kullanıcılar için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.

 

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve doğru hizmet ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Satış sürecinden başlayarak satış sonrası hizmetler sürecinde de müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

 

Ana hedefimiz, sağlık sektöründe son kullanıcıyı doğru ve kaliteli ürünle buluşturarak güven oluşturmaktır. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz sağlık sektöründe piyasada öncü olmak temel ilkemizdir.

 

VİZYON

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymanın sorumluğu ve bilinci ile büyümeyi hedeflemekteyiz.

 

Amacımız Türkiye sınırları dışına çıkarak ihracat kapasitemizi arttırmak ve ilkelerimizi yurtdışındaki müşterilerimiz, ortaklarımız ve bayilerimize aşılamaktır.

 

NEDEN SEMCARES

İthalat sürecinde öncelikle sektörde iyi bilinen, kaliteli üreticiler ile çalışmaya önem verir, nihai sipariş öncesi siparişini vereceği her ürünün numunelerini getirip klinik çalışmasını gerçekleştirmeye özen gösterir.

Doğru ve kaliteli ürünü müşteri ile buluşturmayı hedefler. Amacı ürünlerine tam anlamıyla hakim olmak ve satış sonrasında da müşterilerinin yanında yer almaktır.

Doğru ürün satışını zamanında teslimat ile birleştirir, iş ortaklarının teslimat konusundaki hassasiyetlerine önem verir.

Bünyesinde çalışan mühendis ve yüksek ihtisaslı kadrosuyla profesyonel hizmet sunar.

Yeni ürün araştırma ve geliştirme konusunda deneyimli ve profesyonel çalışanlara sahiptir.

Yurtdışında yer alan sağlık sektöründeki üretici firmalara pazarlama ve satış alanında danışmanlık hizmeti sağlar.