Gıda sektöründe
 güvenebileceğiniz marka:

Ödül töreni,
16 Aralık 2017 Cumartesi
günü
Perpa Ticaret Merkezi'nde
gerçekleştirildi.

"Altın Marka" ilan edildi...

*Ödül aldı, tavsiye edildi.

Kendi ifadeleriyle Pizza Tomato...

 

"Pizza Tomato, Marmaris’te yerel bir marka olarak açtığımız
ilk şubemizle 1999 yılında faaliyete başladık...

"Deneyim ve uzmanlığın getirdiği profesyonellik anlayışı ile bayilik sistemiyle çalışan Pizza Tomato, Ege Bölgesi’nden Türkiye’ye yayılan şubeleriyle sektörün en iyi markası olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Ana ilkemiz “koşulsuz müşteri memnuniyeti” dir. Bu doğrultuda kalite ilkelerimizden asla taviz vermiyoruz. Lezzet çeşitliliğimizi arttırarak her damak zevkine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunarak ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyoruz.

Yılların verdiği deneyimle birlikte Pizza konusunda daha geniş kitlelere ve ihtiyaç alanlarına ulaşmak için sürekli olarak ar-ge faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

"GÜNLÜK TAZE HAMUR

Biz sırrımızı saklamıyoruz; Günlük Taze Hamur.

 

"Siz değerli misafirlerimize,Her sabah günlük taze hamurla yapılansımsıcak pizzalarımızı sunabilmek içinyılların verdiği deneyimle kendimize özgütekniklerimizi kullanarak üretiyoruz.

Un, arıtılmış su, yağ, maya ve Özel Pizza Tomatokarışımını bir araya getirip günlük taze hamurumuzuüretiyoruz, ardından gramajına uygun bir biçimdekeserek tepsilerimize özenle açıyoruz, taptaze malzemeler ile buluşturup tadınadoyamayacağınız enfes Pizzalar haline getiriyoruz."