Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA" HB Waffle

Web sitesi açıklamasıdır:

Hb Waffle Bayilik Franchise 2013 Yılında Karamanda dükkan konsepti ile  hizmet  vermeye başlamıştır.Meyveler Çikolata dondurma ve kuruyemişlerle sağlık ve enerji dolu bir menü oluşturarak çikolatalı fondü ,sıcak çikolata sıcak ve soğuk içecek çeşitleriyle menümüzü zenginleştirdik.Ürünlerimizi en kaliteli en taze meyvelerden üretiyoruz. " Hiçbir zaman kalitesiz malzemelerle lezzetli bir ürün yapılamaz. " felsefesiyle hareket ediyoruz.Hb Waffle  Karamanın ilk ve tek Wafflecisi olma özelliğini taşıyor.

 

Hb waffle  öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchise ağıyla tüm Türkiye'ye Hb Waffle lezzetini taşımak.Hb Waffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka. Uluslararası tüm trendleri ve gelişmeleri takip eden, konsept ve standardını koruyarak büyümeyi hedefleyen Hb Waffle  müşterilerine ince ayrıntılarda bile fark sunmayı amaçlıyor.

 

*Kaliteye önem veren bir waffle markası olan HB WAFFLE ISO 9000 ve ISO 22000 Kalite belgelerine sahiptir.

*HB WAFFLE Avrupa Birliğinde Tüm Tüketicileri Destekliyoruz Derneği  (TTKD)Tarafından Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz" ödülüne layık görülmüş ve yılın altın adam ödülünü almıştır.

Lezzetli bir tatlı molası için HB Waffle'ye bekliyoruz.

Franchising

 HB WAFFLE - Hayatın Tatlı Bahanesi / Franchising

Hb Waffle öncelikli hedefi Türkiyede prestijli noktalarda şube sayısını arttırmak ve franchisinig ağıyla tüm Türkiye'ye hbwaffle lezzetini taşımak.hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.

İletişim:http://140.jetsitem.net/lng/lng_3/1219-Ana-Sayfa.html

 

*hbwaffle koşulsuz müşteri memnuniyetini, son teknolojiyi ve hijyeni esas alan genç dinamik ve modern bir marka.