GÜMÜŞSUYU, KENDİSİNİ ANLATIYOR:

Gümüşsuyu 1952 yılında yün iplik fabrikası kurmuş ve burada halı ipliği üreterek sanayicilik yaşamına başlamıştır.Sanayideki öncülüğünü Türkiye’de ilk makine halısını üreterek ispatlamıştır.Gümüşsuyu yıllardır geniş ve kaliteli halı koleksiyonları üreterek rakiplerinden farklılaşmıştır.Gümüşsuyu koleksiyonuna saf yün halılar ve milyon noktalı saf ipek halılar da ekleyerek üstünlüğünü pekiştirmiştir.

 

Doğa dostu Gümüşsuyu halılarını sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.Yaşam tarzınızı yansıtmak için yola çıkıp, evrensel çizgimizi modern teknoloji ile buluşturduk Sadeliğin zarafetinden, gökkuşağının heyecan verici renklerine kadar her bütçeye uygun, uzun ömürlü halılarımızı evinizin baş tacı yaptık.Gümüşsuyu eviniz gibi özeldir.

Gümüşsuyu’nun baş harfi G ,aynı zamanda “Gelişim” “Güzellik “ “Güven “ kelimelerinin de başharfidir.

 

GELİŞİM...

Gümüşsuyu sürekli gelişim içindedir.Göz alıcı renkler ve evrensel desenler gerek hayatın kalıcı değerlerini yansıtır, gerek de hayatın dinamik değişkenliğini. ‘Hangi Halı değil Hangi Gümüşsuyu ‘ sloganı hafızalarımızda yaşamaktadır.

........

GÜVEN...

Gümüşsuyu 62 yıllık tarihinde müşterilerinin güvenine hep layık olmuş, müşterilerinin güvenini kazanmayı ve kaybetmemeyi en önde tutmuş, rakiplerine göre farklı hizmet vermiş, kalite ve ürün çeşitliliğini geliştirmiştir,şeffaf ve duyarlı bir anlayış ile yönetilmiş, geleneksel dokuma sanatı ile modern teknoloiyi bütünleştirmiştir.”Mutlu yuvalar Gümüşsuyu ile başlar” sloganının dayanağı bu güvendir.

 

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği(TTKD) tarafından
ödüllendirilen
ve tüm tüketicilere
tavsiye edilen

"ALTIN MARKA"
GÜMÜŞSUYU
HALI

iletişim:
Genel Müdürlük / Satış Müdürlüğü :
Cemal Ulusoy cad. No:43 A Blok Kat:3Yenibosna - Bahçelievler/İstanbulT. +90 2212 470 22 32 - 470 37 09F. +90 212 470 51 54
WEB SİTESİ:
http://www.gumussuyu.net/