ORGANİK
 MARKET:
www.dogaevinizde.com

Kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından "ALTIN MARKA" ilan edildi.

Ödül aldı,tavsiye edildi

Organik market, www.dogaevinizde.com' u kendi ifadeleriyle yakından tanıyalım:

İnsan sayısının gün geçtikçe çoğalması sonucunda sebzelerin yetişmesini beklemek, bunların satışından kar yapmak için çiftçiler her geçen gün daha çok hormonlu gübreler ve ilaçlar kullanmaya başlamışlardır.

Hormonlu sebzeler, koruyuculu ve katkı maddesi içeren hazır gıdalar ve konservelerin yol açtığı sağlık sorunlarını engellemenin tek yolu tüm insanlığın doğal, saf, katkısız ürünlere yönelmesidir. Bu nedenle doğal ürünlere son yıllarda ilgi bir hayli artmıştır. Organik ürünler, tohumdan paketlenme işlemine kadar hiçbir evresinde kimyasalla temas etmemiş ve kimyasal işleme maruz kalmamış olanlarıdır.

 

Günümüzde son hızla artan hastalıklar sağlıklı ve doğal besinler tüketmemiz gerektiğini bize gösterir. Bunu önlemek için doğal ürünlerle beslenilmelidir. Organik besinleri tattığınız zaman lezzetinin, kokusunun, renginin daha güzel olduğunu fark edeceksiniz. Organik ürünlere nasıl ulaşırım diyorsanız organik marketlerden ulaşabilirsiniz..

Önceden organik marketler olmadığı için organik ürünlere ulaşmak zordu. Hormonlu sebze, meyve ve etler tüketilmek zorunda kalınıyordu fakat artık internet olsun veya yaşadığımız yerlerde olsun bu ürünlere ulaşım kolaylaştı. Dogaevinizde.com'dan doğal ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.