Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA"

"Hibaş Tekstil" şirketi 2001 yılında Bursa'da kuruldu. 2009 yılında Apolena markası doğdu.

 

"Apolena" – desen tasarımından ve kumaş üretiminden başlayarak hazır ürün kolleksiyonları üreten tam döngü üretimi yapan bir şirkettir.

 

Fabrikamız organize sanayi bölgesinde en büyük sanayi şehrinde Bursa’da bulunmaktadır.

 

Günümüzde şirketimiz iki farklı dalda üretim yapmaktadır:

Ev tekstili için döşemelik ve dekoratif kumaşların üretimi. Koleksiyonumuz jakarlı, şönilli ve özel desen tasarımlı baskılı kumaşlardan (400 tasarımın üzerinde) ve suni deri grupların oluşmaktadır.

Benzersiz ev tekstil ürünlerin ve aksesuarların üretimi: mutfak, yatak odaları, çocuk ve genç odaları için hazır çözüm ürünleri sunuyoruz. Koleksiyonumuzda özel yatak örtüleri, perdeler, dekoratif yastıkları, mutfak takımları, saati tablo ve diğer dekor ürünler bulunmaktadır. (120 koleksiyonun üzerinde)

12 seneden fazla aktif faaliyetimiz eşsiz ve hazır tekstil çözümlerin üreticisi olmaya, Moskova’da ofisimizi açmaya ve ürün yelpazesini genişletmeye olanak sağladı. Şirketimiz sürekli büyük tekstil ve mobilya fuarlarına katılmaktadır.

 

Ürün ve üretim teknolojisinde sürekli geliştirme, özenle seçilmiş hammadde, özel tasarım ve son trendlere uygunluk, ürünlerimize döşemelik ve dekoratif tekstil pazarında farklılık katmaktadır.

*Bayilik ve franchise ilanları yok